Wspieramy kierowców dofinansowaniami do odszkodowań po kolizjach i wypadkach.
Skorzystaj od zaraz
lub zapisz się na przyszłość.

Szczegóły

W nawet 24h możesz otrzymać dodatkowo od kilkuset do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Aukcje szkody - Logotyp

Michał otrzymał
dodatkowe
28 500 zł

Poznaj historię

Kolizja

Rok 2020, wczesna wiosna. Chcieliśmy wykorzystać pierwsze promienie słońca wybierając się na wycieczkę do popularnego nadmorskiego miasteczka, pospacerować, pooddychać. Niestety nasz wypad zakończyło przedwcześnie przykre zdarzenie. Podwójne rondo, nieuwaga i lekka brawura kierowcy na drugim pasie, potężny huk, wstrząs i ciemność. Po chwili zamroczenia sprawdzam czy wszyscy w samochodzie są cali. Na szczęście nic nam się nie stało. Po wyjściu z samochodu nie mogłem tego samego powiedzieć o naszym Volvo, które jak się okazało, zgubiło połowę przodu.

Odszkodowanie

Ubezpieczyciel zaoferował nam ponad 50 tysięcy złotych. Nie jestem z branży, więc cały proces likwidacji szkody przeprowadzono moim zdaniem profesjonalnie, agenci byli mili, a zaproponowane odszkodowanie wydawało mi się co najmniej wysokie.

Dofinansowanie do szkody

Kilka miesięcy po wypadku dowiedziałem się, że ubezpieczyciele wypłacają zaniżone odszkodowania. Nie przywiązywałem zbyt dużej uwagi do tego zasłyszanego na imprezie newsa, który bardziej przypominał mi teorię spiskową, niż rzeczywisty problem. Zdecydowałem się jednak wybadać temat, gdy znajomy mechanik zaproponował, że pomoże mi otrzymać dofinansowanie do odszkodowania. Zgodziłem się. Otrzymałem od kancelarii prawnych 6 ofert. Negocjacje zakończyły się na kwocie 28,5 tys. złotych dopłaty do odszkodowania. Nie mogłem w to uwierzyć, że moje odszkodowanie było o prawie 30 tys. zł niższe od tego, które powinienem otrzymać już na samym początku. Wciąż mam wydrukowane maile z potwierdzonymi ofertami od konkretnych kancelarii.

Kiedy mogę skorzystać z dofinansowania?

FAQ, czyli wszystko, co musisz wiedzieć